حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

02177901955 info@rayanminer.com  

احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۱۰,۰۰۰ دلار قبل از پایان سال میلادی!

افزایش قیمت بیت کوین
به گزارش کوین تلگراف، این تحلیل‌گر که با نام کاربری «PlanB» در توییتر فعالیت می‌کند، و به خاطر نمودارهای «انباشت به جریانِ» (Stock-to-Flow) بیت کوین معروف است، در توییتی در ۲۵ نوامبر (۴ آذر) گفت قیمت بیت کوین به راحتی می‌تواند تا پایان سال دوباره پنج رقمی شود. او نوشت:

شاید فکر کنید من دیوانه هستم، ولی اگر قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۹ در بالاتر از ۱۰,۰۰۰ دلار بسته شود، تعجب‌آور نخواهد بود. چنین فرصت‌هایی (قیمت بیت کوین پایین‌تر از مدل انباشت به جریان قرار دارد و تا هاوینگ بعدی فقط ۶ ماه فاصله داریم) بسیار کمیاب هستند.

چنین افزایشی به این معنی است که قیمت بیت کوین از میزان فعلی به اندازه ۴۰ درصد رشد خواهد کرد. این مقدار افزایش قیمت تقریباً با افزایش ناگهانی ۴۲ درصدی که یک ماه قبل اتفاق افتاد و دومین پامپ بزرگ روزانه بیت کوین بود برابری می‌کند.

از نظر PlanB، قیمت فعلی بیت کوین که ۷,۱۲۳ دلار (۶ آذر) است، از پیش‌بینی الگوی انباشت به جریان حدود ۱,۲۰۰ دلار پایین‌تر است. و این یعنی تا زمان نصف شدن پاداش بیت کوین در اردیبهشت سال آینده، قیمت متوسط بیت کوین باید ۸۳۰۰ دلار باشد.

روند نزولی که با نزدیک شدن به هاوینگ بیشتر از قبل خود را نشان می‌دهد، توجه تحلیل‌گر آمار ویلی وو (Willy Woo) را هم جلب کرده است. وو اخیراً اظهار کرده که بازار امسال منحصر به فرد است. چرا که در هاوینگ‌های قبلی، بازارِ قبل از هاوینگ همیشه صعودی بوده.

با این حال وو در پاسخ به تحلیل PlanB گفت زمانِ کافی برای رسیدنِ قیمت به ۱۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال وجود ندارد:

قبل از پایان ماه جاری میلادی (۴ روز بعد) باید قیمت در بالاتر از ۸,۳۰۰ دلار بسته شود. اگر این اتفاق نیفتد، احتمالاً قیمتِ بیت کوین خطوط حمایتی پایین‌تری را تست خواهد کرد.

وی همچنین معتقد است صرف‌نظر از اینکه در کوتاه‌مدت چه اتفاقی میفتد، ۲۰۲۰ سال خوبی خواهد بود.

نظر مایک نووگراتز در این مورد نامطمئن‌تر و نامعلوم‌تر است. او که یک سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر است که اعتقاد دارد قیمت بیت کوین باید فوراً به روند صعودی برگردد. او روز سه شنبه در توییتر نوشت:

نمودار بیت کوین باید در دو روز آینده به ۷,۵۰۰ دلار بازگردد. وگرنه در بازه ۶,۰۰۰ تا ۷,۴۰۰ دلار خواهد ماند که زیاد خوشایند نیست.

علائم بازگشت بیت کوین به روند صعودی از روز دوشنبه خود را نشان داده‌اند. بیت کوین روز دوشنبه از پایین‌ترین قیمت خود که ۶,۵۱۵ دلار بود، ۱۱ درصد رشد کرد. با توقف معاملات آتی در ۷,۲۰۰ دلار، قیمت‌های پایدارتری برای بیت کوین ایجاد خواهد شد.

رایان ماینر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X