حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

02177901955 info@rayanminer.com

تریدینگ ویو چیست و چه کاربردی در تحلیل تکنیکال دارد؟

تریدینگ ویو

تریدینگ ویو یک شبکه ارائه خدمات اجتماعی است که برای تحلیل بازارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این سایت نمودارهایی ارائه می دهد که در تحلیل تکنیکال و دیگر تحلیل ها مورد استفاده قرار می گیرد. از تریدینگ ویو در بازار ارزهای دیجیتال هم زیاد استفاده می شود. اگر می خواهید در بازار ارزهای دیجیتال موفق شوید، همکاران متخصص ما در رایان ماینر ، آشنایی بیشتر با تریدینگ ویو را به شما پیشنهاد می دهند.

تریدینگ ویو چیست؟

تریدینگ ویو وب سایتی است که وضعیت بازارهای مختلف را از طریق نمودارها به نمایش درمی آورد. کاربران در این وب سایت می توانند از ابزارهای تخصصی استفاده کنند.

اطلاعات این وب سایت کمک می کند بازار فعالیت خود را بهتر بشناسید و در نتیجه فعالیت مفیدتری داشته باشید. کاربران مختلف در این وب سایت،  نظرات شان را به اشتراک می گذارند و این خودش زمینه بسیار مناسبی برای کسب تجربه است.

برخی افراد تریدینگ ویو را به عنوان ابزاری تخصصی برای تحلیل بازارهای مختلف می شناسند.

شما می توانید به صورت رایگان در این وب سایت عضو شده و از خدمات گفته شده بهره مند شوید. البته در این وب سایت، خدمات تخصصی تری وجود دارد که برای استفاده از ان ها باید هزینه ای پرداخت نمایید. نمودارهای این وب سایت ساده است و می تواند اطلاعات خوبی در اختیار همگان قرار دهد.

از نمودارهای این وب سایت در تحلیل تکنیکال هم استفاده می شود. در کنار مواردی مانند نقطه مقاومت ، نقطه حمایت و… که بر اساس ان ها تحلیل تکنیکال انجام می شود، ازابزارهایی مانند تریدینگ ویو هم می توان استفاده کرد.

در مورد تحلیل تکنیکال چه می دانید؟

کاربرد تریدینگ ویو چیست؟

تریدینگ ویو اطلاعات دقیقی به شما ارائه می دهد. این اطلاعات در کنار تحلیل هایی مانند تحلیل تکنیکال، باعث می شود درک بهتری از بازار ارزهای دیجیتال و دیگر رمزارزها داشته باشید. اطلاعات و امار این سایت مورد استفاده بسیاری از سرمایه گذاران است. تریدینگ ویو ابزارهای تخصصی ای دارد که به کمک ان ها می توانید نمودار نصب کنید.

استفاده از نظرات و ایده های دیگران در این وب سایت میسر است. شما در این وب سایت، فعالیت سرمایه گذارن بزرگ را می بینید و می توانید قدرت تحلیل خود را افزایش دهید.

تریدینگ ویو چه مزایایی دارد؟

  • این وب سایت ابزارهای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با استفاده از ان ها رقابت بهتری را تجربه کنید. شما در این وب سایت می توانید تحلیل های مختلفی را انجام دهید و با نقطه نظرات بسیاری از سرمایه گذاران آشنا شوید. این موضوع به فعالیت های اقتصادی شما کمک می کند.
  • نمودارهای این وب سایت در کمال سادگی به نمایش درمی آید و شما می توانید به راحتی اطلاعات مد نظرتان را از این سایت کسب نمایید. پیش بینی وضیت بازار از طریق این نمودارها کاری است که افراد زیادی انجام می دهند.
  • داده های این وب سایت معتبر است چون این داده ها قبل از این که منتشر شوند توسط سازمان های مختلف بررسی می شوند. علاوه بر این کارشناسان این سایت هم برای تحلیل بیشتر و دقیق تر بازار، از ابزارهای تخصصی استفاده می کنند.
  • “پاین اسکریپت ” زبانی است که در تریدینگ ویو مورد استفاده قرار گرفته است. این زبان، کارایی شبکه را افزایش داده است. این زبان بسیار قوی است و تحلیل و اشتراک گذاری شاخص ها را میسر کرده است.

هم چنین موارد زیر از جمله مزایای تریدینگ ویو می باشد

 

  • این سایت ویژگی قابل توجهی دارد به این صورت که زمان معاملات مهم را به شما یاداوری می کند. مدیریت برنامه های معاملاتی تان در بازارهای مختلف از طریق این وب سایت امکان پذیر است .
  • با استفاده از قابلیت های این وب سایت می توانید نمودارهای مد نظر خود را رسم کنید و با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.
  • به روزترین اطلاعات را می توایند در این وب سایت دنبال کنید و تصمیمات اگاهانه تری برای معاملات تان بگیرید.
  • فیلترهای مختلف این سایت به شما امکان می دهد به همان اطلاعاتی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. مثلا شما می توانید اطلاعات لازم در مورد ارزهای دیجیتال را در ماه های گذشته به دست اورید.

 

  • تریدینگ ویو امکانات زیادی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از این امکانات قابلیت مقایسه نمودارهای مختلف در یک صفحه است. پیش از این رسم نمودارهای مختلف و مقایسه ان ها زمان زیادی را از تحلیل گران می گرفت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، نه تنها تحلیل گران بلکه افراد عادی هم می توانند از آمار و اطلاعات استفاده کنند. رسم نمودارهای مختلف در تریدینگ ویو به راحتی امکان پذیر است.

سخن آخر

در صورتی که در زمینه ارزهای دیجیتال یا هر بازار دیگری مشغول فعالیت هستید، باید به دایره اطلاعات تان اضافه کنید. داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه تحلیل های مختلف از جمله تحلیل تنیکال باعث می شود بتوانید معاملات اگاهانه تری داشته باشید. در این میان ابزارها و وب سایت هایی مانند تریدینگ ویو با امکانات گسترده، کمک می کند تحلیل های راحت تری داشته باشید.

عسل فتحی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X