حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

02177901955 info@rayanminer.com  

دستوالعمل جدید مجوز ارز دیجیتال تا پایان شهریور!

زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صنعت گفت:

 با توجه به جدید بودن موضوع استخراج ارز دیجیتال ، با همفکری و هم اندیشی صاحبان و فعالان این حوزه و همچنین وزارتخانه های مرتبط با استخراج رمز ارزها،  تلاش کردیم دستورالعمل را نهایی کنیم و آن را در شهریور ابلاغ می کنیم.

مجوز رمز ارز

همچنین وی افزود:

جنس این کار با سایر تولیدات صنعتی کمی متفاوت می باشد و چارچوب‌های موجود برای این فرایند، باید با نگاه متفاوت تدوین شود.

او بیان کرد:

در حوزه ماینینگ ارزهای دیجیتال، یکی از بهترین و موفق ترین عکس العمل‌هایی که در خصوص مواجهه با فناوری‌های نوین می توان داشت را انجام دادیم.

زرندی معاون طرح و برنامه ریزی افزود در گذشته با تأخیر زیاد و همچنین با نگاهی بسته به این جور فناوری‌ها و کسب و کار‌ها برخورد می‌شد، اما در این موضوع عکس العمل و فوریت تصمیم‌گیری خوبی اتفاق افتاده است.

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت معدن و تجارت گفت

در دستورالعمل ملاحظات وزارت نیرو ارتباطات و سایر دستگاه‌ها لحاظ شده و تلاش می‌کنیم شرایط مساعدی را برای فعالان این بخش فراهم آوریم.

او تصریح کرد:

با ابلاغ دستورالعمل مجوز ارزهای دیجیتال ، از فعالیت‌های زیرزمینی و غیر قانونی جلوگیری می‌شود و این فعالیت بصورت رسمی و قانونی ادامه پیدا می‌کند.

در این جلسه معاون وزیر نیرو و مدیرعامل توانیر و معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات، دیدگاه‌های خود را در خصوص دستور العمل صدور مجوز تاسیس و پروانه بهره برداری برای استخراج ارزهای دیجیتال ارائه کردند.

فاطمه یموتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X