حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

02177901955 info@rayanminer.com  

معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران ؛ به سمت ارز دیجیتال بروید

معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران ؛ به سمت ارز دیجیتال بروید

معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران از مجمع صادرکنندگان گاز خواست تا به دلیل اقدامات ایالات متحده، به سمت ارز دیجیتال بروند.

به نقل از اسپوتنیک ، در مالابو پایتخت کشور گینه استوایی، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور ایران به دلیل سوء استفاده آمریکا خواستار استفاده مجمع صادرکنندگان گاز از سیستم پولی ارز دیجیتال و بلاک چین در تجارت شد.

وی در افتتاحیه اجلاس مجمع کشورهای صادرکننده گاز در مالابو گفت:

تحریم های اقتصادی یک جانبه ، که امروز به مرحله های خطرناکی افزایش یافته است که می تواند با تروریسم اقتصادی قابل مقایسه باشد ، تهدیدی هم برای تولید کنندگان گاز و هم برای مصرف کنندگان در سراسر جهان به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد:

به ویژه برخی از کشورهای عضو انجمن کشورهای صادر کننده گاز مانند فدراسیون روسیه ، ونزوئلا ، ایران تحت تحریم های آمریکا قرار گرفته اند.

معاون رئیس جمهور ایران گفت ، که چنین اقداماتی منافع همه کشورهای عضو مجمع کشورهای صادر کننده گاز را تهدید می کند ، اقدامات مسالمت آمیز این مجمع و ثبات منابع انرژی را تضعیف می کند.

سوء استفاده از سیستم پولی بین المللی توسط مقامات آمریکا ، سیاست های مداخله گرانه و اقتدارگرایانه آن ها در دولت فعلی ، همه اینها منجر به رشد افراط گرایی و خشونت و همچنین تضعیف توانایی های مؤسسات مالی بین المللی شده است.

از این نظر، دولت های مستقل باید اقدامات لازم را برای کاهش پیامدهای منفی این سوءاستفاده انجام دهند و از روش های جایگزین، به ویژه فناوری ارز دیجیتال و بلاک چین در تجارت استفاده کنند.

معاون رئیس جمهور اظهار داشت:

ما اطمینان داریم که باید اقدامات مشترکی برای مبارزه با سیاسی شدن بازار انرژی انجام شود تا اهداف و اصول اقتصادی و رویکرد چند جانبه مهم تر از سیاست های تفرقه گرایی باشد.

رایان ماینر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X